Son Dakika

Cristiano Ronaldo'dan Lionel Messi yorumu

A A

01.12.2021 - 17:29

Cristiano Ronaldo, Instagram'da Ballon d'Or ödülünün Messi'ye verilmesinin hırsızlık ve utanç verici olduğunu yazan bir kullanıcının paylaşımın altına, 'Gerçekler' cevabını yazdı.

Cristiano Ronaldo'dan Lionel Messi yorumu

Cristiano Ronaldo'nun Lionel Messi'ye verilen Altın Top ödülüne tepkisi sürüyor. Portekizli instagram'da ödülün Messi'ye verilmemesi yönündeki bir yorumu beğendi ve "Gerçekler" ifadesini kullandı.

PSG'nin yıldızı Lionel Messi, Avrupa'da yılın futbolcusuna verilen "Altın Top" (Ballon d'Or) ödülünü, 7. kez kazanırken; Arjantinli oyuncunun bunu hak etmediği şeklindeki yorumlar yapılmıştı.

Ronaldo'nun Messi'ye verilen 7. Altın Top ile ilgili tepkisi sürüyor. Bir instagram hesabında ödülün neden Messi'ye verilmemesiyle ilgili bir yorum yer aldı. Yorumda, "Ödül kime gidiyor? Sadece Barcelona ile İspanya Kral Kupası kazanan Messi'ye. Ronaldo ayrıldıktan sonra Real Madrid'e bir gol bile atmadı. Sezon boyunca büyük maçlarda kayboldu. Her 4 yıl olması gereken neredeyse her yıla indirdikleri Copa Amerika'yı kazandı. PSG ile kötü bir sezon geçiren Lionel Messi, yarı final ve finalde gol atamadı. Messi gibi hak etmeden ödüller almak, sahte mutluluktur, gurur değildir. Ne olursa olsun, CR7 her zaman tarihin en iyisi olacak" ifadeleri kullanıldı.

Cristiano Ronaldo ise bu paylaşımı beğendi ve altına "Gerçekler" yorumunu yaptı.